Folie stretch

Folie stretch

Folie zapewniające stabilność produktu podczas transportu. Chronią przed przed wilgocią, pyłem, kurzem, stabilizuje towary na paletach oraz zamyka i uszczelnia kartony.

Proponujemy szeroką gamę folii stretch maszynowych i ręcznych. Chcielibyśmy Państwu zaproponować nowość na rynku, stretch maszynowy Super Power Olympia, który może wpłynąć na wprowadzenie oszczędności w Państwa Firmie.

W naszej ofercie

Stretch maszynowy

Folia maszynowa stosowana do pakowania i zabezpieczenia towarów przez urządzenia specjalnie do tego celu zaprojektowane. Dzięki zastosowaniu różnego rodzaju systemom w maszynach można prawidłowo naciągnąć folię i zabezpieczyć ładunek podczas transportu. Informujemy, że najlepiej byłoby sprawdzić naszą folię na testach oraz przedstawić wyniki w stosunku do używania przez Państwa Firmę dotychczasowych rozwiązań folii stretch maszynowej.

Jeśli będziemy mogli przeprowadzić u Państwa testy, będziemy zobowiązani, a może to wpłynąć na obniżenie kosztów owinięcia jednej palety w Państwa Firmie, a co za tym idzie obniżenia kosztów dystrybucji Państwa towarów.

Stretch ręczny

Folia do ręcznego owijania palet, towarów i ładunków. Dostępna w różnych wersjach kolorystycznych. Zaletą naszych folii jest rozciągliwość nawet do 150% i wytrzymałość, która pozwoli korzystać z nich nawet w ciężkich warunkach. Najbardziej spotykane folie transparentne lub w kolorze czarnych o zróżnicowanych wagach od 1,5 do 3kg.

Służymy pomocą

Nasi doradcy pomogą Państwu dobrać najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie w firmie. Jesteśmy gotowi zaoferować najlepsze rozwiązanie po odbyciu testów w Państwa firmie. Mam nadzieję, że uda nam się spotkać na testach w dogodnym dla Państwa terminie.

Przejdź do kontaktu i skontaktuj się z naszym doradcą.