Reklamówki BIO

Reprezentuję firmę Company Pack Service , która zajmuje się kompleksowym dostarczaniem materiałów opakowaniowych dla firm.

Wyróżnia nas wysoka dbałość o jakość oferowanych produktów a zadowolony i usatysfakcjonowany klient jest dla nas wartością, stanowiąca miarę naszego sukcesu. Dlatego mając na uwadze zróżnicowanie potrzeb obecnych i przyszłych klientów, do każdego podchodzimy indywidualnie, tak aby jak najlepiej dostosować ofertę do wymagań.

Naszą strategią jest rozwój, znaczną rolę w rozwoju firmy Company Pack Service sp. z o.o. odgrywa ekologia.

Zależy nam przede wszystkim na tym, aby nasze produkty nie miały negatywnego wpływu na środowisko, dlatego poszerzyliśmy naszą gamę produktów o artykuły biodegradowalne oraz kompostowalne.

Linia Bio skierowana jest do klientów idących z duchem czasu i ceniących sobie ponad wszystko ekologię. Produkty z tej gamy są wykonywane z naturalnych składników, są biodegradowalne oraz kompostowane.

W naszej ofercie

Reklamówki biodegradowalne

Oferowane przez nas reklamówki biodegradowalne są wyprodukowane z naturalnych składników. Do produkcji używa się dwóch rodzajów skrobi: kukurydzianej oraz ziemniaczanej.

Doskonalenie procesu produkcji oraz uzyskanie odpowiedniej jakości zajęło producentom 5 lat. W ciągu tego czasu udało się dopracować produkt, tak aby spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Pozbyto się obcego zapachu, a także uzyskano odpowiednie parametry wytrzymałościowe. Torby są także bardzo miłe w dotyku.

Poniżej podstawowe rozmiary reklamówek:
22+10(5+5)x40cm
27+14(7+7)x50cm
30+18(9+9)x55cm
30+18(9+9)x60cm

Termin płatności ustalany z każdym klientem indywidualnie. Możliwość nadruku jednostronnego lub dwustronnego.

Worki na śmieci biodegradowalne

Nasze worki na śmieci to pogodzenie wymagań rynku i środowiska.

Dzięki wytrwałości udało się uzyskać produkty wykonane z naturalnych składników , a jednocześnie trwałe, estetyczne, a przede wszystkim przyjazne dla planety i (zgodnie z europejska normą EN-13432) w pełni biodegradowalne i kompostowane.

Ekologiczne worki na śmieci, w ogóle nie zawierają polietylenu, powszechnego we współczesnej produkcji szkodliwego związku rozkładającego się przez setki lat. Worki, torby i folie, które oferujemy, w warunkach kompostowych( w obecności tlenu i wyspecjalizowanych mikroorganizmów) rozkładają się w około 30 dni.

Rodzaje worków BIO:
BIO-COM BAG 35L
BIO-COM BAG 60L
BIO-COM BAG 120L

W naszej ofercie posiadamy wszystkie produkty w linii BIO, które są używane w dniu dzisiejszym w formie plastiku(polietylenu):
- talerze,
- tacki,
- miski,
- kubki,
- pudełka na wynos,
- sztućce,
- słomki,
- zestawy sztućców.

Zwolnione z opłaty recyklingowej

W załączniku odpowiedź z Ministerstwa Środowiska o zwolnieniu z opłaty recyklingowej na nasze reklamówki oraz certyfikat.

- Załącznik o zwolnieniu opłaty recyklingowej
- Certyfikat Reklamówki

Dla naszych Klientów proponujemy rozwiązania mające przynosić wymierne korzyści takie jak: szybkość procesu pakowania, bezpieczeństwo w logistyce oraz najważniejsze, ograniczenie kosztów związanych z pakowaniem produktów oraz minimalizowanie wpływu na środowisko.

Dzięki naszym rozwiązaniom u wielu z naszych klientów udało się wprowadzić znaczące oszczędności i poprawić proces pakowania oraz transportu.

W ofercie, którą chcielibyśmy także zaproponować znajdą się: opakowania kartonowe, przekładki kartonowe oraz foliowe, folia stretch maszynowa Olympia o niespotykanych na rynku polskim właściwościach rozciągu przy jednoczesnym zapewnieniu trwałej stabilizacji palet, folia stretch ręczna, folia termokurczliwa, taśmy pakowe Akryl, Akryl Plus, Hot Melt oraz Solvent, wypełniacze kartonów do zabezpieczania towaru, szeregu taśm profesjonalnych typu TESA i punktów oznaczeniowych oraz pełen serwis i wsparcie technologiczne.

W razie zainteresowania naszą ofertą główną oraz z linii BIO zapraszam do kontaktu.