Folie stretch

Folie stretch PE

Folia stretch to powszechnie stosowana nazwa wielowarstwowej rozciągliwej folii polietylenowej, produkowanej metodą wylewu szczelinowego, tzw. "cast". Podstawowym surowcem do produkcji folii stretch jest liniowy polietylen o niskiej gęstości (LLDPE).

Dzięki nowoczesnym liniom produkcyjnym i nowoczesnej technologii, a także dzięki zastosowaniu surowców renomowanych producentów, produkowana przez nas folia charakteryzuje się bardzo wysoką jakością.

W naszej ofercie

Folia stretch maszynowa

Folia stretch używana jest do pakowania i zabezpieczania produktów, począwszy od ładunków zbiorczych na paletach po przedmioty jednostkowe o dużych gabarytach. Przeznaczona jest do owijania ładunków przy pomocy automatów pakujących . 

• Folia stretch typu Super Power i Power

Przeznaczona jest do pakowania i zabezpieczania produktów przy pomocy automatów pakujących. Grubość wytwarzanej folii wynosi od 10 do 35 mikrometrów. Standardowa szerokość folii: 500mm, istnieje możliwość wyprodukowania folii o innej szerokości będącej wielokrotnością 250mm.

Rozciąg gwarantowany dla folii Super Power:


Rozciąg gwarantowany dla folii Power:
 

• Folia stretch typu Standard

Folia stretch używana jest do pakowania i zabezpieczania produktów przy pomocy automatów pakujących.

Rozciąg gwarantowany dla folii Standard:
 

Folia stretch ręczna

Przeznaczona do owijania ręcznego; grubość produkowanej folii od 10 do 40 mikrometrów, szerokość 450 mm lub 500 mm, gwarantowany rozciąg 100%. Folia nawijana jest na automatycznych maszynach wyposażonych w urządzenia kontrolujące długość nawoju rolki oraz wagę.  

Zastosowanie folii ręcznych stretch:

Folie stretch używane są przede wszystkim do pakowania i zabezpieczania produktów, począwszy od ładunków zbiorczych na paletach, po przedmioty jednostkowe o dużych gabarytach. Ze względu na małe grubości i wysoką wytrzymałość gwarantującą stabilność ładunku, folia stretch jest najbardziej ekonomicznym sposobem pakowania produktów.

Folia NanoCPS

Folia nanoCPS wyróżnia się lepszymi parametrami niż jej tradycyjny odpowiednik. Możemy pochwalić się tym, że nanoCPS ma trzykrotnie większą odporność na uszkodzenia mechaniczne – zerwania, punktowe uszkodzenia oraz pęknięcia.

Struktura folii stretch nanoCPS to minimum 33 warstwy, dzięki którym możliwe stało się zredukowanie zużycia tego materiału do pakowania i optymalnego zabezpieczenia ładunku w trakcie transportu nawet o 50%.

Jako producent folii udzielamy naszym Klientom porad dotyczących wyboru folii, która jak najlepiej sprawdzi się w przypadku prowadzonej przez nich działalności.

W ofercie folii stretch CPS dostępna jest:
• folia stretch maszynowa – owijana na ładunkach przez specjalne automaty, o grubości od 12 μm do 35 μm i szerokości 500 mm, 750 mm, 1000 mm;
• folia stretch ręczna – umożliwia manualne szybkie, wygodne, oszczędne i pewne zabezpieczenie ładunku; jest dostępna w szerokości 450 mm lub 500 mm i grubości od 10μm do 30μm.

Służymy pomocą

Nasi doradcy pomogą Państwu dobrać najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie w firmie. Jesteśmy gotowi zaoferować najlepsze rozwiązanie po odbyciu testów w Państwa firmie. Mam nadzieję, że uda nam się spotkać na testach w dogodnym dla Państwa terminie.

Przejdź do kontaktu i skontaktuj się z naszym doradcą.

Translate »