Optymalizacja kosztów pakowania

Optymalizacja kosztów pakowania

Nasza działalność koncentruje się na poprawie funkcjonowania procesu pakowania.

Ograniczamy ilość uszkodzeń, wdrażamy inicjatywy redukujące koszty opakowań, wspomagamy ograniczenie zużycia materiałów opakowaniowych.

Wybór odpowiedniej ilości oraz jakości opakowań jest kluczowy. Wiele produktów jest niedopakowanych, co powoduje szkody powstałe w czasie transportu. Tak samo wiele produktów jest przepakowywanych - zużywając o wiele więcej materiału, niż jest to potrzebne do prawidłowego ich zabezpieczenia - powodując w ten sposób nadmiar materiałów zwiększających koszty łańcucha dostaw.

Optymalne opakowanie jest zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania łańcucha dostaw dzięki:

  • odpowiedniej wytrzymałość tektury falistej, 
  • doskonale dobranych właściwości i grubość pianki lub opakowania ochronnego,
  • właściwego rodzaju i grubość folii lub sztywnych tworzyw sztucznych,
  • odpowiedniej ilości stretchu,
  • właściwej lokalizacji i ilość taśmy lub kleju.

Wybór właściwego systemu pakowania

Optymalne dopasowanie rodzaju i ilości materiałów opakowaniowych, jest naszym priorytetem, dzięki któremu towar jest odpowiednio zabezpieczony i nie generuje większych kosztów oraz większej ilości wytworzonych odpadów, z którymi wszyscy mają dzisiaj duży problem.

Dbamy o jakość naszych opakowań oraz dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta. Sprawdzamy czy obecnie używane materiały są optymalnie dostosowane do Państwa potrzeb. Sprawdzamy czy przejście na nowe materiały oraz nowe rozwiązania pakowe może wpłynąć pozytywnie na czas realizacji zamówień oraz obniżenie kosztów pakowania. Analizujemy łańcuch dostaw, proces pakowania, magazynowania oraz koszty transportu.

Wybierz mądrze. Dobrze dobrany materiał opakowaniowy jest kluczem do dobrze funkcjonującego biznesu.

Dysponujemy zespołem specjalistów , którzy wspierają biznes naszych klientów 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Zapraszamy do współpracy

Służymy pomocą

Nasi doradcy pomogą Państwu dobrać najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie w firmie. Jesteśmy gotowi zaoferować najlepsze rozwiązanie po odbyciu testów w Państwa firmie. Mam nadzieję, że uda nam się spotkać na testach w dogodnym dla Państwa terminie.

Przejdź do kontaktu i skontaktuj się z naszym doradcą.

Translate »