Taśmy pakowe

Taśmy pakowe

Różnego rodzaju taśmy samoprzylepne, pakowe do zamykania i precyzyjnego oznaczania towarów a także do innych różnorodnych zastosowań.

Proponujemy szeroką gamę taśm samoprzylepnych: taśmy pakowe, taśmy polipropylenowe, taśmy DUCT, z materiałów PVC, maskujące, specjalnie wzmacniane, dwustronne, taśmy o niskiej przyczepności a także gumowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także dyspensery do wszelkiego rodzaju taśm

W naszej ofercie

Taśmy polipropylenowe

Idealnie do pakowania paczek na czas transportu i palet każdego rodzaju wielkości. Idealnie stabilizuje ładunek na paletach.

Taśmy firmy tesa®

Przeróżne taśmy marki tesa: lakiernicze, maskujące, tkaninowe, DUCT, ACXplus, dwustronne, do wiązek, ochronne, pakowe.

Taśmy w motoryzacji

Taśmy lakiernicze z wysoką odpornością na temperatury i maskujące przy malowaniu zapewniające idealnie ostre krawędzie malarskie.

Taśmy jednostronne

Obejmuje produkty takie jak taśmy tekstylne, papierowe, foliowe, aluminiowe oraz taśmy strappingowe, wzmocnione, pakowe i antypoślizgowe.

Folie odblaskowe

Certyfikowane folie przystosowane do oznakowania pojazdów uprzywilejowanych Reflexite/ORAFOL VC212, VC312 oraz VC612.

Folie i pianki ochronne

Samoprzylepne Pianki Ochronne służą do wysokojakościowej ochrony powierzchni. Pianki nie pozostawiające kleju na powierzchni.

Dystanse silikonowe

Dystanse silikonowe EKO-BUMP wykonane są z poliuretanu 100% odpornego na UV bez dodatków zmiękczaczy.

Rzepy przemysłowe

Rzepy grzybkowe DUOTEC®, KLETTOSTAR®, PRESSO®, rzepy samoprzylepne, klipsy z rzepem.

Filce techniczne

Filce techniczne wełnianem, syntetyczne, designerskie, trudnopalne, utwardzone chmiecznie lub termicznie, do rzepy, samoprzylepne...

Służymy pomocą

Nasi doradcy pomogą Państwu dobrać najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie w firmie. Ponadto sprzedajemy taśmy z indywidualnym nadrukiem, dzięki czemu poprawią państwo promowanie własnej firmy.

Przejdź do kontaktu i skontaktuj się z naszym doradcą.

Translate »