Opakowania inteligentne

Opakowania inteligentne

Projektujemy oraz tworzymy opakowania inteligentne dla wszystkich branż.

Wszystkie nasze opakowania, zawierają znaczniki RFID. Dodatkowo możemy umieścić w tagach instrumenty zapisujące temperaturę , wilgotność itp. W naszym asortymencie można znaleźć zarówno opakowania jednokrotnego użytku, takie jak np. kartony oraz opakowania wielokrotnego użytku , zrobione na przykład z tworzyw sztucznych lub innych surowców. Oferujemy rozwiązania dla każdej branży.

Proponujemy rozwiązania kompleksowe, zaczynając na tworzeniu projektu a na realizacji gotowego produktu kończąc. Nasz zespól ekspercki jest zawsze gotowy do pomocy. Zapraszamy do współpracy.

Służymy pomocą

Wybór formy współpracy zależy od Państwa i realnych potrzeb Firmy. Możemy pomóc w ich określeniu, a następnie zadbać o to, by Państwa firma stale się rozwijała. 
CPS opiera się na stabilnych fundamentach, jakimi są: wysoka jakość oferowanych usług, zaufanie, bezpieczeństwo i innowacyjne rozwiązania. 
To właśnie dzięki nim nasi Klienci mogą być pewni, że wybrali najlepszego partnera. 

Co zyskają Państwo dzięki współpracy z nami? Nowe, cenne informacje, a także możliwość optymalizacji i automatyzacji procesów składających się na cykl życia marek i produktów. Firmy czerpią ogromną wartość z tego typu innowacji. 


Przejdź do kontaktu i skontaktuj się z naszym doradcą.

Translate »